Přeskočit navigaci a pokračovat na hlavní obsah

Nabídka vín

Bílá vína - rozlévané

0,2 l Veltlínské zelené – suché; moravské zemské. Vinařství Kosík, Tvrdonice; slovácká podoblast

Víno zelenožluté barvy s vůní lipového květu a bezu, s příjemnou kyselinou a středně dlouhou dochutí. Víno pro každodenní pití.

68 Kč

0,2 l Pálava – polosuché, moravské zemské, vinařství Kosík, Tvrdonice, slovácká podoblast

Pěkná odrůdová Pálava, ve vůni kořeněné květinové tony s plnou delší chutí. Příjemný lehký zbytkový cukr podtrhuje eleganci tohoto vína.

80 Kč

0,2 l Vinho Verde - suché, Trevo Branco 2020, Douro, Quinta do Portal, Portugalsko

Lehké svěží víno letní víno s jemným perlením v ústech, příjemným květnatým aroma a v ústech s tóny tropického ovoce a květin. Vino Verde je vínem osvěžujícím, vhodným na dlouhé zahradní popíjení.

84 Kč

Růžové víno - rozlévané

0,2 l Zweigeltrebe rosé – suché, moravské zemské. Vinařství Kosík, Tvrdonice, slovácká podoblast

Suché růžové víno s aroma po čerstvě sklizených třešních, v chuti vybízející k dalším douškům. Vedle třešní se v chuti objevují tóny lesních jahod.

72 Kč

Červené víno - rozlévané

0,2l Cabernet Sauvignon – suché. Španělsko,

Plnější a hutnější Cabernet, ve vůni i chuti se objevují zejména tóny malin, ostružin a černého rybízu. Delší dochuť podpořená příjemnými tříslovinami.

68 Kč

Lahvová vína

Territoria Selection Prosecco Frizzante DOC Veneto Itálie

Slámově žlutá barva se zelenkavými odlesky. Jemná, elegantní vůně s ovocnými tóny, zeleného jablka a květinovými tóny připomínající vistárie a šípky.

290 Kč

Furlan Prosecco Conegliano Valdobbiadene Spumante Millesimato D.O.C.G Veneto Itálie

Skvělé prosecco, nádherně ovocného aroma připomínající vůni rozkrojeného vodního melounu. V chuti harmonické a svěží s tóny po tropickém ovoci s příjemným intenzivním perlením. Vhodné jako aperitiv nebo k přírodním sýrům, těstovinám či čerstvým rybám.

590 Kč

Rulandské šedé 2020 Pozdní sběr polosuché, Vinařství Hrabal Velké Bílovice

Víno s výrazným buketem vyzrálé hrušky a citrusového ovoce s jemným nádechem červeného grepu. Středně dlouhá dochuť je podpořena lehkým zbytkovým cukrem

345 Kč

Pinot/Chardonnay 2021 moravské zemské suché, Vinařství Sedlák Velké Bílovice

Víno žlutě zlatavé barvy. Svěží vůně, výrazně ovocná až květinová, mírně kořenitá, pozvolna přechází až do čerstvého másla a chlebové kůrky. V chuti je výrazně ovocné s vyšším obsahem pikantní kyseliny a jemnou kořenitostí.

285 Kč

Sauvignon 2020 pozdní sběr suché, Štěpán Maňák Žádovice

Víno s jemnou bylinnou vůní s tóny černého rybízu. V chuti osloví osobitá kořenitost s hroznovou svěžestí.

425 Kč

Ryzlink vlašský 2019 pozdní sběr Perná suché, Vinařství Volařík Mikulov

Víno je krásně citrusové a středně minerální. V chuti dominuje citrus, jemné slámové tóny a slaný závěr

350 Kč

Ryzlink rýnský 2021 Pozdní sběr suché, Jiří Uherek Dolní Bojanovice

Lehčí ryzlink, který prošel kratším ležením na jemných kvasnicích. Udržel se v aroma příjemně hravý, s jemným květinovým a meruňkovým projevem. V chuti je středně plný, minerální a suchý, jak ryzlinkům sluší.

360 Kč

Savilon 2020 Pozdní sběr suché, Vinařství Velké Žernoseky

Tato nová rezistentní odrůda dává skvěla vína typu Veltlínského zeleného. Kořenité aroma, v chuti harmonické, plné. Jedná se o skvělého průvodce k pokrmům s mořskými plody a k jemným úpravám těstovin a drůbeže.

390 Kč

Vinho Verde Trevo Branco 2020 Douro Portugalsko suché, Quinta do Portal

Lehké svěží víno letní víno s jemným perlením v ústech, příjemným květnatým aroma a v ústech s tóny tropického ovoce a květin. Vino Verde je vínem osvěžujícím, lehkým vhodným na dlouhé zahradní popíjení

270 Kč

Pinot Grigio delle Venezie 2018 Veneto Itálie suché, Furlan

Pinot Grigio (Rulandské šedé) je elegantní a osvěžující s tóny mandarinek a hrušek, plné a harmonické, slámové barvy s květinovým aroma.

390 Kč

Zweigeltrebe 2020 BIO pozdní sběr suché, Vinařství rodiny Špalkovy Nový Šaldorf

Víno rubínově červené barvy, s vůní ostružin a červených višní chutí připomínající červené lesní plody se sametovou tříslovinou. Skvěle se hodí k telecímu a k zvěřině.

345 Kč

Merlot 2019 pozdní sběr suché, Moravíno Valtice

Barva českého granátu dává tušit jemnost tohoto vína. Vůně ostružin s podtóny kvetoucích vlčích máků. Chuť je jemná, harmonická, kombinující škálu lesního ovoce a šípku.

385 Kč

Primitivo IGT 2020 Piantaferro Puglia Itálie polosuché, Anno Domini

Víno intenzivní temně červené barvy s bohatým ovocným aroma. V chuti je nasládlé, plné a šťavnaté s tóny borůvek a černých višní

285 Kč

Peňa Aldera Crianza 2019 D.O.Ca. Rioja Španělsko suché, Fernando Jalón

Mohutné suché červené víno odrůdy Tempranillo a Graciano, zrálo na dubových sudech 12 měsíců. Intenzivní aroma po černém ovoci a nádechem exotických dřevin. V chuti tělnaté s dotekem, ostružiny, višně a vanilky.

480 Kč

Bellecour 2018 Médoc Francie suché, Chateau Haut Maurac

Červené víno hluboké barvy předurčující jeho mohutnost, ve vůni jsou tóny kávy a kakaových bobů, v chuti dominují borůvky, černá paprika a sametově jemná tříslovina – typický Médoc

435 Kč