Přeskočit navigaci a pokračovat na hlavní obsah

Restaurace

Lánská letní slavnost

Zveme Vás na Lánskou letní slavnost, která se koná 28. června od 19:00. Těšit se můžete na vystoupení kapely ViPiš, občerstvení a výborné pití.

Náš zkušený gastronomický team pro vás připravuje tradiční českou kuchyni v moderním pojetí a k tomu zábavu s příjemným posezením v našem malebném statku.
Naším cílem je vaše maximální spokojenost a hlavně závazek, abyste se u nás vždy dobře najedli, napili a pobavili.

S radostí připravíme speciální nabídku pro vaši skupinu či zájezd. Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 725 914 474 nebo e-mailem na [email protected].

Cateringové služby, které se vám stoprocentně přizpůsobí

Naší vizí a inspirací jste vy, naši zákazníci. Proto se v plné míře přizpůsobíme vaším požadavkům, preferencím a chuťovým pohárkům. Toužíte po tradičním obědě, honosné večeři, rozmanitém rautu či neformálním grilování? Postavíme vám menu na míru.

Pompézní svatba, komorní oslava či firemní večírek – velikost cateringu nehraje roli. Nezalekneme se ani žádný stravovacích omezení, alergií a výživových směrů.

Individuální přístup

Ke každé akci přistupujeme individuálně, s otevřenou myslí a čistým štítem. Sdělte nám svoje požadavky a my se je pokusíme naplnit.

Šetříme vám peníze

Pohoštění připravujeme s místními partnery, nemusíte se obtěžovat logistikou a dopravou cateringu.

Ve znamení čerstvosti a lokálních surovin

U nás na statku věříme, že je potřeba podporovat lokální trh. Všechny suroviny, u kterých to je jen trochu možné, pečlivě vybíráme u lokálních dodavatelů v blízkém okolí.

Chcete si objednat náš catering?

Napište nám a vymyslíme pro vás to nejlepší.